Instagram Takipçi Kasma %100 Türk Takipçi

Instagram Takipçi Kasma

Instagramda takipçi kasma, instagram hesabınızın yada sayfanızın popülerliği için yapılması gereken ve %100 başarılı sonuçlar almanızı sağlayacak instagram takipçi arttırma yöntemleri sunacağız.

Instagramda takipçi sayısı arttırmak ve hesabınızın prestinjini arttırmak için aşağıdaki yöntemleri uyguladığınızda instagram takip sayınızda %100 artış göreceksiniz!

Instagram En Etkili Takipçi Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

Gönderilerinizde Etiket (Hashtag) Kullanma

 

İnstagram etiketin önemi

İnstagram etiketin önemi

İnstagram sayfanızın yada profilinizin konusu her neyse, sizinle aynı kitledeki insanlara ulaşmanın en kolay yolu Hastag’lerdir. Gönderilerinizde (spam yapmadan) etiketlemeler yaptığınızda ilgili etkiletlerde görünmeye başlayacak, ve zamanla da bu etiketlerde otoritenizi kurmaya başlayacaksınız. Ve bu yolla da insanlar sizinle etkileşime geçip; kaliteli bir profil sunduğunuz taktirde sizi takip edeceklerdir.

Hashtag’lerde nelere dikkat edilmeli?

1- İlk öncelikle paylaştığınız Postun konusu ve içeriği ile hashtag’ler belirlenmelidir.

Örneğin: 23 nisan ile ilgili bir post paylaştıysanız, bu içeriğin etiketleri “#23nisan #23nisan1920 #çocukbayrami” gibi etiketler olmalıdır.

2- Bir post için girilen etiket sayısı max. 6–7 olmalıdır. Özellikle yeni açılmış hesaplarda instagram algoritması spam yaptığınızı algılayarak hashtag sayfalarında dahi geri konumlara atabilmektedir.

Post Paylaşım Sıklığı

İnstagram Post Paylaşım Sıklığı


İnstagram hesabınızda post paylaşırken; post paylaşımını planlı olarak yapmalısınız. Post paylaşım sıklığı; yine sizin düzeninize uygun fakat paylaşım zamanlamaları orantılı olmalıdır.

Hergün 1 post paylaşıyorsanız bu paylaşımları (İnstagram istatistikleri kısmından bakabilirsiniz.) takipçilerinizin sizinle en sık etkileşime girdiği saatlerde yapmaya özen göstermeli ve bu paylaşımları yine sayfafanızın durumuna göre: isterseniz günde 1 post isterseniz 5 post olarak takipçilerinizi sıkmadan yapmalısınız.

İnstagramda ne zaman post paylaşmanız gerektiği ile ilgili kararsızsanız eğer; İntagram Profiliniz > (Sağ Üstteki Butona Tıklayarak) İstatistikler > Hedef Kitle > Saatler yolunu izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Instagram Hesabınızın Konsepti ve Post Uyumluluğu

İnstagram Takipçi Arttırmak için tema nasıl olabilir?

İnstagram Takipçi Arttırmak için tema nasıl olabilir?

Instagram’da doğa temalı bir hesabınız varsa takipçileriniz de doğal olarak doğa ile ilgili postlar görmek isteyecektir. Çok basit bir madde olduğu gözükse de; birçok instagram hesabı belli bir prestij aldıktan sonra konu bütünlüğünü konsept değişikliği yada farklı nedenlerden dolayı (reklam yada gerçekten hesabın teması değişiyor) kaybedebiliyor.

Paylaştığınız içerikleri takipçilerinizin yaş, cinsiyet, sizden beklentileri gibi kriterlerini göz önünde bulundurarak ve hatta onlarla duygusal bağ kurarak sizi konuşmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapacak olduğunuz post paylaşımlarınızı oldukça dikkatli ve takipçilerinizin istekleri doğrultusunda yapmanız oldukça önemlidir.

Düzenli Olarak Story (Hikaye) Paylaşımı

Instagram’da story’nin takipçi arttırma etkisi

Instagram’da story’nin takipçi arttırma etkisi

İnstagramda Story Paylaşımı hergün düzenli olarak yapılması gereken, takipçilerinizin dikkatini çekmek için kullanılan yöntemlerden birisidir. İnstagram hikayenizle aslında takipçilerinize verdiğiniz “Benim hesabım aktif ve hesabımla ilgileniyorum.” mesajıdır.

Günde en azından farklı zaman aralıklarında yaptığınız 3 yada 4 tane story, instagram profilinizi etkin olarak kullandığınızı ve prestijinizi geliştirecek yöntemlerden birisidir.

Paylaşımda Kullandığınız Fotoğrafların Kalitesi

Paylaşacağınız storylerde bilgisayardan hazırlanmış yada direkt olarak fotoğtaf paylaşımlarınızda görüntü kalitesine dikkat etmelisiniz.

Profilinizde paylaşmış olduğunuz fotoğraf kalitesi de doğrudan hesap kalitenizle ilgili ve takipçilerinizin düşme yada Takipçi arttırma sağlayan önemli etkenlerdendir.

Takipçilerinizle İletişim Halinde Olun!

İnstagram Etkileşim için yapılması gerekenler

İnstagram Etkileşim için yapılması gerekenler

Sizi takip eden, etmeyen tüm herkesle iletişim halinde olun. Herhangi postunuzun altına yapılan bir yorum (emojiye bile) sizin için bir hazine değerinde olmalıdır.

Hesabınıza yapılan her takip isteği, yorum, beğeniler; kıvılcım etkisi göstermektedir. Siz ne kadar takipçilerinize değer verip onlarla ilgilenirseniz, İnstagram da takipçileriniz de sizinle o kadar ilgili olur ve doğal/organik olarak takipçi kasmış olursunuz.

Instagram Takipçi Satın Alabilirsiniz

instagram takipçi arttırma 2020

Instagram’da en çok yapılan takipçi arttıma yöntemleri arasında instagram takipçisi satın almak vardır. İnstagram takipçileri genelde bot ve Türk takipçiler olmaktadır. İnstagram takipçi satın alacaksanız kesinlikle Türk ve güvenilir hizmet veren yerlerden satın alınmalıdır. İnstagram hizmetleri ve takipçi hizmetleri için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

https://takipcidunyasi.com/instagram/